اخبار سایت

دستگاه رست قهوه

دستگاه روستر قهوه صنعتی

نوع صنعتی این دستگاه دارای یک صفحه سرامیکی است که از خود اشعه مادون قرمز را ساطع می‌کند و دانه ها روی آن قرار می‌گیرند و به همین دلیل تمامی دانه ها به میزان یکنواخت روست و برشته می‌شوند. یک دریچه مخصوص و یک دستگاه اندازه گیری وجود دارد که اپراتور می تواند دانه ها را در هنگام روستینگ یا برشته کردن مشاهده نماید. دستگاه رست قهوه صنعتی هم‌چنین دارای چند فن مختلف است که بخار و رطوبت محفظه را خارج می کند تا دانه ها بهتر برشته شوند. به منظور خارج کردن پوسته ها نیز از فن استفاده شده است. این دستگاه ۴ موتوره بوده و برق مصرفی آن برق شهری ۲۲۰ ولت است.

دستگاه روستر قهوه اتوماتیک

این دستگاه دارای کنترلر، جهت اعمال تغییرات و پروفایل برشته کردن دانه های قهوه یا roasting profile  است.
کنترلر دستگاه قابلیت تغییر درجه حرارت برشته کردن دانه و تنظیم دمای روستینگ دانه را دارد. دستگاه دارای یک مانیتور HMI است که امکان نمایش پارامترها و اعمال تنظیمات را برای اپراتور کار با دستگاه فراهم می کند.
ابزار دقیق و کنترلی دستگاه رست قهوه اتوماتیک از بهترین و مقاوم‌ ترین برندهای معتبر مثل زیمنس اانتخاب شده است.

 

 

 

دستگاه روستر قهوه خانگی یا نیمه اتوماتیک

دستگاه رست قهوه نیمه اتوماتیک برای مصارف خانگی، کافی شاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک مناسب است و در کنار دستگاه قهوه ساز می‌توان بهترین انواع قهوه را با آن درست کرد.
این دستگاه قهوه درون مخزن را به صورت دورانی تفت میدهد و به اصطلاح آن را برشته می‌کند، دستگاه رست قهوه خانگی دارای ظاهری بسیار شیک نیز است که روی دکور یا کانتر کافی شاپ‌ها هم می‌توان از آنها استفاده کرد.

 

 

خرید دستگاه روستر قهوه

برای اطلاع از قیمت دستگاه روستر قهوه و خرید آن می‌توانید وارد سایت ما؛ www.cafe-pakhsh.com شوید و مدل‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. این مقایسه را می‌توانید نه تنها از لحاظ قیمت، بلکه از لحاظ مشخصات فنی هم انجام دهید. اطلاعات همه‌ی دستگاه‌ها به طور کامل ثبت شده و پس از بررسی آن‌ها می‌توانید با دانش کامل بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.
همچنین همواره می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را با آن‌ها مطرح کنید.

 

دانه های سبز قهوه به صورت خام قابل استفاده نیستند و تنها در صورتی قابل استفاده می شوند که تحت فرآیندهای خاصی قرار بگیرند.

دانه های قهوه که در بازار و به رنگ قهوه ای وجود دارند همان دانه های سبزی هستند که تحت فرآیند گرما دهی عطر و طعم فوق العاده ای آزاد می‌کنند.

تا قابل استفاده برای تهیه انواع مختلف قهوه شود. با ادامه با ما همراه باشید تا دستگاه‌های رست قهوه را بهتر و بیشتر بشناسید.

فرآیند برشته کاری قهوه یا همان رست قهوه توسط ماشین های رست تجاری انجام می‌شود، این دستگاه ها معمولا استوانه ای شکل هستند و در قسمت پایین دستگاه حرارت تولید می‌ شود.

تاکنون انواع مختلفی از ماشین های رست قهوه تولید شده که هر کدام برای هدف خاص و برای مشتریان خاصی طراحی شده‌اند. خرید دستگاه رست قهوه، از نظر تولید قهوه های مختلف با طعم، عطر و شیرینی یا تلخی مختلف نیز با هم تفاوت دارند.

در حقیقت دستگاه های رست مختلفی وجود دارد که در بخش های مختلف استفاده می‌شوند، و هر کسی باید دقت کند که بر اساس نیاز خودش آنها را خرید کند.

  • خرید دستگاه‌های رست قهوه‌های اسپشیالیتی: قهوه با کیفیت بالا تولید می‌کنند و بسیار گران هستند.
  • دستگاه‌های رست آرتیسان: بارزترین ویژگی آنها این است که در مقیاس کم و با کیفیت عالی قهوه تهیه می‌کنند.
  • دستگاه‌های رست تجاری: این دستگاه ها اصولا بخاطر سرعت و حجم بالای تولیدشان معروف و شناخته شده اند.
  • دستگاه رست خانگی : این دستگاه ها بیشتر برای تجربه شخصی از رست قهوه و در مقیاس بسیار کوچک قابل استفاده‌ اند.
  • دستگاه‌های فروشگاه‌های کوچک: برای رست قهوه در مشاغل کوچک گزینه بسیار مناسب و محبوبی به حساب می آیند.

خرید دستگاه رست تجاری برای رست قهوه در مقدار زیاد گزینه بسیار مناسبی می باشند، از دانشجویان گرفته تا مشاغل قدیمی همه دوست دارند یک فنجان قهوه صبحگاهی میل کنند.

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

برای پاسخ به این نیاز جامعه دستگاه‌های رست قهوه تجاری وارد بازار شدند. تا هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در سطح بالایی بتونند قهوه رست کنند و نیاز بازار را براورده سازند.

اگه رسترهای تجاری نبودند ما مجبور بودیم هر روز 10 برابر بیشتر هزینه برای نوشیدن یک فنجان قهوه اسپشیالیتی بپردازیم.

نحوه دسترسی و پیدا کردن یک دستگاه رست تجاری مناسب!

دستگاه رست قهوه

اگه به دنبال تجارت عمده‌ی قهوه هستید و یا قصد دارید قهوه‌ی مورد نیاز برای کافه‌ی خودتان رست کنید در هر صورت باید با توجه به هدفتان در انتخاب و خرید دستگاه رست دقت کنید.

ماندگاری و دوام دستگاه، سایز دستگاه و قیمت دستگاه رست قهوه، مواردی هستند که در هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرند.

انتخاب شما بستگی به مقدار رست (برشته کاری) روزانه و برنامه دراز مدت کسب، بهترین دستگاه‌های رست تجاری عمدتا بر اساس قیمت، طول عمر، کیفیت و اندازه طبقه بندی می‌شوند.

به همین دلیل باید به تمام این نکات در هنگام خرید دستگاه رست قهوه تجاری توجه کنید. در ادامه چند نمونه از دستگاه‌های موجود در بازار جهانی را معرفی کرده و مشخصاتش رو توضیح می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید