مشاوره تخصصی در زمینه صنعت قهوه و نوشیدنی های گرم
09125656124

قهوه ی تام کینز | همه چیز که باید راجب آن بدانیم

قهوه ی تام کینز | همه چیز که بهتر است باید راجب آن بدانیم

قهوه تام کینز ، اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص قهوه باشید، حتما به خوبی می دانید که برندهای ایرانی تولید کننده قهوه در بازار ایران و حتی جهان حرف های زیادی برای گفتن دارند. شناخته نشدن بازار قهوه ایران و ضعف بخش صادرات تنها به دلیل تحریم ها و فشار بر روی تولید کننده ایرانی ست و عاشقان قهوه خوب می دانند که طعم و عطر قهوه ایرانی تا چه حد اصیل و دوست داشتنی است.

برند تام کینز یک برند ایرانی ست. این برند فروشنده قهوه و شکلات است. قهوه های این برند ایرانی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

تام کینز یک برند کاملا ایرانی و پرطرفدار هست که در بین مرد از محبوبیت بالایی برخوردار است.

قهوه ترکیبی 100% روبوستای تام کینز مخصوص آن دسته از علاقه مندانی به قهوه است که برایشان کافئین این نوشیدنی حرف اول را میزند. بارها پیش آمده است که فردای یک روز کاری سنگین حتی بعد از نوشیدن چند شات قهوه انرژی لازم برای بیدار ماندن و ادامه فعالیت را بدست نمیاوریم. قهوه روبوستا حدود دوبرابر بیشتر از قهوه عربیکا در خود کافئین دارد و از تلخی بیشتری نیز برخوردار است. قهوه ترکیبی 100% روبوستای تام کینز از بهترین مزارع روبوستا در ویتنام تهیه شده است و شرکت تولید کننده آن نام فول کافئین را بر روی بسته بندی قرمز رنگ قهوه نوشته است.

برای اطلاعات بیشتر از قهوه تام کینز میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا شمارو در خرید قهوه ی محبوب تام کینز راهنمایی کنند تا طعم یک نوشیدنی گرم خوب را بچشید.

قهوه اسپرسو تام کینز یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها بر پایه قهوه می باشد.

شما عزیزان قهوه دوست میتوانید برای تهیه محصولات ایرانی از جمله برند تام کینز با شماره درج  شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

هدف ما حمایت از تولیدات داخلی کشور هست و همواره در این راستا میکوشیم تا به هدفمان تحقق بدهیم.

تام کینز یکی از بهترین قهوه ایرانی ست که یکبار چیشدن طعم آن باعث میشود تا برای بار ها و بار ها از این قهوه ی خوب استفاده کنید و همیشه جزء گزینه های اصلی نوشیدن شما باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *