مشاوره تخصصی در زمینه صنعت قهوه و نوشیدنی های گرم
09125656124

قهوه بن مانو | همه چیز که باید راجب این برند بدانیم

قهوه بن مانو | همه چیز که باید راجب این برند بدانیم | توضیحات

قهوه بن مانو ، حمایت از تولید داخلی هدف اصلی سایت ما بوده و همواره میکشویم تا برند های ایرانی را در بین مردم جا بی اندازیم ، و بر آن هستیم تا نظر مرد را نسبت به تولیدات داخلی افزایش بدهبم و همواره در این راستا با اشتیاق در حال تلاش و کوشش هستیم.قهوه بن مانو یک قهوه پر طرفدار در بین مردم است.

تاریخچه ی بن مانو و توضیحاتی در این خصوص

ذغذغه ی مشتری چیست ؟ این فعالیت از آن جهت بود تا تنها به یک سوال پاسخ دهد، نیاز مصرف‌کننده چیست تا دغدغه‌ای برای تولید باشد.

تشکیل یک اتق فکر، فکر بکر : تصمیم‌گیری در رابطه با انتخاب برند، نحوه تولید، بسته‌بندی، شیوه انجام کار و … تا قهوه‌‌ای با بسته‌بندی شکیل و درخور شایستگی مصرف‌کننده ایرانی تولید شود.

تاسیس کارخانه بزرگ بن مانو اولین اقدام.

ارائه تمامی محصولات به صورت مویرگی.

حضور موثر بن مانو در فروشگاه های زنجیره ای.

و راه اندازی سایت کافه پخش برای فروش انواع قهوه های ایرانی از جمله بن مانو.

قهوه ی ترک بن مانو

قهوه‌ی ترک بن‌مانو از ترکیب دانه‌های قهوه‌‌های عربیکا و روبوستای تازه‌برشت تهیه می‌شود. طعم آن شیرین و شکلاتی است و کف (crema) بالایی دارد. رایحه‌ی این قهوه سبک و سیال با رگه‌های آجیلی است.

قهوه‌ی ترک به شیوه‌ی خاصی از دم‌آوری قهوه گفته شده و ارتباطی با دانه‌های قهوه‌ی استفاده‌شده ندارد. در این نوع آماده‌سازی قهوه باید دانه‌های قهوه‌ی تازه‌برشت با درجه‌ی بسیار ریز آسیا شوند؛ در حقیقت، قهوه‌ی ترک با ریزترین درجه در قیاس با انواع قهوه‌ها آسیا می‌شود. قهوه‌ی ترک به‌صورت سنتی در قهوه‌‌جوش‌هایِ مسی موسوم به «جذوه» درست می‌شود و در فنجان‌های کوچک سرو می‌گردد. تفاوت اصلی قهوه‌ی ترک با سایر شیوه‌های دم‌آوری، غلظت بالای آن است؛ چراکه قهوه‌های آسیاشده بدون عبور از صافی درون نوشیدنی قهوه باقی می‌مانند.قهوه ی بن مانو یکی از محبوب ترین برند ها در بین قهوه ها میباشد که طرفداران زیادی رو داراست.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا شما را در خرید یک قهوه خوب راهنمایی کنند. بن مانو بی شک یکی از بهترین برند هاست که تجربه ی اول شما را به نوشیدن مکرر آن سوق میدهد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *