مشاوره تخصصی در زمینه صنعت قهوه و نوشیدنی های گرم
09125656124

برترین برندهای ایرانی در صنعت قهوه

معرفی برندهای ایرانی:

اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص قهوه باشید حتما به خوبی می دانید که برندهای ایرانی تولید کننده قهوه در بازار ایران و حتی جهان حرف های زیادی برای گفتن دارند. شناخته نشدن بازار قهوه ایران و ضعف بخش صادرات تنها به دلیل تحریم ها و فشار بر روی تولید کننده ایرانی ست و عاشقان قهوه خوب می دانند که طعم و عطر قهوه ایرانی تا چه حد اصیل و دوست داشتنی است.

در این نوشته قصد داریم تا چند برند برتر ایرانی در زمینه تولید قهوه و مشتقات آن معرفی کنیم، با شرکت بازاریابی و فروش تخصصی قهوه کافه پخش همراه باشید!

برند آسورا

برند آسورا یک تولید کننده ممتاز چای و قهوه واقع در تهران-پردیس است. برند آسورا توسط آقای چای دماوند بنیان گذاری شده و در حالت خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
اگر شما هم چای خور هستید چای آسورا را به شما پیشنهاد می کنیم.

برند بن مانو
برند بن مانو یک برند ایرانی است که به کار تولید و توزیع قهوه اصیل مشغول است. این برند به قهوه های کپسولی خود مشهور است و سابقه درخشانی دارد.

طبق گفته برند بن مانو:
ما برآنیم تا با پیشرو بودن در فرآیند تولید، نوع خدمات و توزیع، الگویی برای تولیدکنندگان ایرانی باشیم و به مرجع فرهنگ قهوه در ایران تبدیل شویم. می‌پنداریم که نظر مردم ایران و منطقه باید نسبت به کالای ایرانی بهبود یابد و در این راستا با اشتیاق می‌کوشیم.

برند پروپل

برند تجاری پروپل یکی از قدیمی ترین و بهترین تولید کنندگان قهوه ایرانی است. پروپل از دوازده سال پیش فعالیت خود را با نام تجاری بن کفه پارس آغاز کرد. این برند از جمله برند های بسیار اقتصادی و خوش طعم ایرانی ست که سابقه ای درخشان دارد.

برند پندار

برند پندار یک برند ایرانی ست. این برند اولین تولید کننده رسمی قهوه فرآوری شده در ایران است. این قهوه از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
قهوه پندار اولین فرآوری کننده و عرضه کننده رسمی قهوه در ایران می باشد. هدف صاحبان این برند ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مطلوب ترین طعم و رایحه بر مبنای ذائقه ایرانی و استاندارد های بین المللی می باشد.

برند تام کینز

برند تام کینز یک برند ایرانی ست. این برند فروشنده قهوه و شکلات است. قهوه های این برند ایرانی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

برند دم بار

برند دم بار یک برند تولیدات گیاهی و دمنوش های باکیفیت در ایران است. دم بار می کوشد دارو های گیاهی را جایگزین دارو های پر عوارض شیمیایی کند.

طبق گفته مدیر عامل برند دم بار:
برند دم بار با چشم انداز گسترش کار آفرینی ملی از طریق راه اندازی مراکز گسترده تر دم نوش های گیاهی و فعالیت بیشتر در عرصه صادرات، نظارت دقیقی بر کیفیت محصولات خود داشته و خود را متعهد می داند تا محصولاتی عالی و متفاوت در اختیار مشتاقین قرار دهد.

برند رز گیفت

برند رز گیفت یک برند ایرانی تولید کننده چای و دمنوش طبیعی با کیفیت بسیار بالا است.

رز گیفت تمرکز خود را بر تولید محصولاتی گذاشته که نفیس باشند و جنبه کادویی داشته باشند. همچنین یک دمنوش یا چای نفیس می بایست از کیفیت بالا و طعم مطبوعی نیز برخوردار باشد.

ایده برند رز گیفت در سال ۱۳۹۵ به ذهن موسس رسیده و کارش را با شعار ” هدیه ای نفیس ، خاطره ای ماندگار “ آغاز کرد.
گروه طراحی مجموعه ایده سازان مبتکر با تلفیق هنر و طبیعت با بسته بندی دمنوش های گیاهی و میوه ای را برای اولین بار راهی بازار کرد.

محصولات رز گیفت
رز گیفت های تکی در ۶ طعم متنوع:
دمنوش به و گل محمدی (دمنوش سلامتی)
دمنوش سیب و دارچین (دمنوش جوانی)
دمنوش لاغری
دمنوش تناسب
دمنوش سیب و هل (دمنوش نشاط)
دمنوش سیب و زنجبیل (دمنوش انرژی)
رز گیفت سه تایی پروانه نوع اول:
دمنوش به و گل محمدی (دمنوش سلامتی)
دمنوش سیب و دارچین (دمنوش جوانی)
دمنوش لاغری
سه تایی پروانه نوع دوم:
دمنوش تناسب
دمنوش سیب و هل (دمنوش نشاط)
دمنوش سیب و زنجبیل (دمنوش انرژی)
رز گیفت چهارتایی مدل اول :
دمنوش به و گل محمدی (دمنوش سلامتی)
دمنوش سیب و دارچین (دمنوش جوانی)
دمنوش لاغری
دمنوش تناسب
چهارتایی مدل دوم:
دمنوش به و هل
دمنوش سیب و دارچین
دمنوش لاغری
دمنوش آرامش
رز گیفت تی بگ هرمی ۱۲ عددی نوع اول:
۶عدد تی بگ دمنوش لاغری
۶ عدد تی بگ دمنوش به و گل محمدی
تی بگ هرمی ۱۲ عددی نوع دوم:
۶ عدد تی بگ چای آتشی
۶ عدد تی بگ دمنوش سیب و دارچین

برند روپل

شرکت امکان پویش فرآور مالک برند روپل در حوزه قهوه، نوشیدنی‌های خاص و فرآورده‌های خوراکی فعال می‌باشد که کار خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده است.

این برند برندی ایرانی اما نتیجه و حاصل تفکری جهانی است که با کمک شرکای تجاری قدرتمند خود در اتحادیه اروپا و آمریکای جنوبی، در بازار داخلی کشور ایران و کشورهای همسایه فعالیت می‌نماید.

سابقه درخشان متخصصان قهوه روپل

هم‌بنیانگذاران این برند با بیش از دو دهه تجربه و تخصص، ضمن دست‌یابی به ترکیبی نوآورانه در حوزه مدیریت، تمام دانش فنی و بازاریابی خود را بر این بنا نهاده‌اند. که محصولی یکتا و بی‌همتا به مخاطبین خویش ارایه نمایند. شخصیت شایسته باعث شده است که این برند قابل اعتماد، بی‌خطر، باهوش و موفق جلوه نماید. روپل برخلاف هویت بصری خود که براساس ارگونومی سر روباه طراحی شده، بیش از اینکه زیرک و مکار باشد، کمیاب و موفق است.

چرا نام این برند روپل است؟
روپل Ruppell نام نژادی خاص و کم جمعیت از روباهی است. که تعداد قابل توجهی از آن در منطقه سیستان و بلوچستان ایران یافت می‌شود. ویژگی اصلی این روباه، جثه کوچک و زیبای آن، همچنین تغدیه منحصربه‌فردش علاوه بر پرندگان، از دانه‌های گیاهی و برگ درختان است. آن را در ایران روباه شنی نیز می نامند.

ادوارد (Eduard Ruppell بیستم نوامبر ۱۷۹۴ / دهم دسامبر ۱۸۸۴)، جانورشناس و پرنده شناس آلمانی برای اولین بار این گونه را کشف کرده است.
این برند با انتخاب این نام چند منطق را در جوهره‌ی برند خود جا داده‌است:

۱- حمایت از یک گونه جانوری خاص و البته زیبای ایرانی.

۲- بهره‌گیری از جذابیت و ویژگی‌های این گونه جانوری منجمله بی خطر بودن و زیبایی.

۳- همراه داشتن یک تفکر ملی و بین المللی با استفاده از عنوان جهانی روپل.

۴- استفاده از ساختار ارگونومی، رنگ و حرکت این گونه‌ی جانوری نادر

۵- انجام یک رسالت اجتماعی گسترده و فراگیر با هدف جلوگیری از انقراض گونه‌های جانوری مختلف

انتخاب اسم روپل به عنوان برند، ریشه در سه فاکتور بسیار مهم دارد:
۱- ایرانی بودن(روپل نام نوعی روباه کمیاب است. که در سیستان و بلوچستان زیست می‌کند)
۲- خاص و کمیاب بودن(نام این برند می‌تواند تداعی کننده برندی اروپایی باشد. که از خصوصیات روباه روپل نیز آرامی، بی خطر بودن، کمیاب بودن و دوست داشتنی است، بهره می‌برد.)
۳- فعالیت در بازارهای جهانی. به نحوی که برند برای مصرف کنندگان در سطح بین المللی نیز جذاب به نظر آید.

روپل با تگ‌لاین «قصه‌ی هر روز شما» در تلاش است تا ذائقه اغلب مخاطبین خود را پوشش داده و در عین حال محصولی سالم، سبز و مفید را به بازار عرضه نماید. که این نیز بخش دیگری از رسالت و کالبد این برند است.

اهداف روپل
روپل بیش از آن که بر منافع مالی بیاندیشد. به رسالت‌های اجتماعی خود فکر می‌کند. معتقد است که حمایت از طبیعت و حفاظت از سلامت جامعه والاترین دستاورد سازمانی است که می‌تواند منشاء موفقیت‌های مالی باشد. بزرگترین دغدغه‌ی ما در روپل، تولید محصول سالم و با کیفیت بالا و مشابه محصولی است که خود نیز آن را برای مصرف انتخاب می‌کنیم.

برند شاران

شرکت فراکوش دانه پیشداد یا همان برندهای نوواژ و شاران اولین تولید کننده قهوه و محصولات بر پایه ی قهوه و کاکائو در استان اصفهان می باشد که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را شروع کرده است. این برند موفق به اخذ تمامی مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح شده است. همچنین شرکت فراکوش دانه پیشداد توانسته محصولات خود را با دو برند شاران و نوواژ عرضه دارد.

اهداف شاران
هدف شاران کیفیت و سلامتی جامعه و رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان محترم است. شرکت فراکوش دانه پیشداد به مدیریت و سرمایه گذاری آقای سید رضا مرتضوی با تمام مجوزات قانونی و بهداشتی در زمره اولین ها در صنعت قهوه در اصفهان و ایران است. شاران موفق به اخذ پروانه تولید و بسته بندی از سازمان غذا و دارو همراه با سیب سلامت به شماره بهداشت ۱۴۶۸۶ مطابق با استاندارد ملی و پروانه بهره‌برداری با شماره ۳۵۳۹۹۳۶۳۱ در زمینه واردات، فراوری و پخش انواع قهوه، پودری جات و دمنوش از قبیل قهوه های فوری (گلد، کلاسیک،اسپرسو فوری) ،کاپوچینو (طعم دار،کلاسیک، کارامل، وانیل، شکلاتی) ،کافه میکس ( ۴*۱-۳*۱-۲*۱) و هات چاکلت (تیره، روشن،طعم دار) شده است.

شاران چه ماموریتی دارد؟
حساسیت و دقت بالای شرکت بر روی تمامی مراحل تهیه قهوه من جمله خاستگاه و محل کشت دان قهوه، واردات صحیح، فراوری و بسته بندی کاملا بهداشتی مثال زدنی و ستودنی است.

محصولات شاران چه تنوعی دارند؟
این شرکت دارای تنوع بسیار بی نظیر انواع دانه قهوه و محصولات بر پایه ی قهوه با کیفیت واقعا استثنایی در تمام ‌فصول سال است.

ارزیابی کیفیت و سلامت محصولات شاران چگونه است؟
ارائه محصولات کاملا ارگانیک و سالم، رست های بسیار با کیفیت زیر نظر افراد مجرب و متخصص با دستگاه های تمام‌ اتوماتیک و به روز دنیا در دستور کار اصلی شاران قرار دارد.

برند کفکس

برند قهوه و نوشیدنی های گرم کفکس محصول شرکت شرق میانه در سال 1384 به ثبت رسید. این برند در خصوص بسته بندی انواع قهوه‌های فوری با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مدت 16 سال است که فعالیت دارد و از تولیدکنندگان و صادر کنندگان به نام ایرانی محسوب می شود.

برند قهوه لم

برند قهوه لم یک شرکت و تولیدی خصوصی با مسئولیت محدود می باشد که در زمینه تخصصی برشته کاری ، آموزش و تجارت قهوه و محصولات وابسته با هدف پر کردن خلا قهوه با کیفیت تولید شده در ایران و ترویج فرهنگ قهوه نوشی از فروردین 1396 در تهران تاسیس و فعالیت خود را از همان سال آغاز کرد . این شرکت با پشتوانه دو دهه تجربه و فعالیت موثر موسسان خود در اکوسیستم آموزش – فرهنگ سازی و تجارت قهوه در ایران با بهره گیری از نیروی متخصص ، تکنولوژی و دانش روز دنیا هدف خود را تامین و تولید محصولات با کیفیت طبق استانداردهای جهانی در ایران گذاشته است .

برند ماگوش

برند ماگوش یک برند تولیدات آجیل و خشکبار، قهوه و فرآورده های قهوه، صیفی جات، سبزیجات، میوه خشک باکیفیت در ایران است. ماگوش می کوشد تا با تولید محصولات کاملا ایرانی و طبیعی به چرخه ی اقتصادی این صنعت کمک فراوانی کند.

صنایع غذائی دشت ناز مائده (سهامی خاص) شماره ثبت ۲۷۷۱۰۸ اداره ثبت شرکت ها پروانه بهره برداری:۷۰۱/۱۴۶۱۰ نام تجاری: نی تل
زمینه فعالیت: تولید لیوانهای سلولزی محتوی انواع دمنوشهای گیاهی، آبمیوه، چای، نسکافه، هات چاکلت و … و همچنین بسته بندی انواع چای و گیاهان داروئی و انواع سبزیجات خشک و انواع خشکبار و … محصولات تولیدی این شرکت دارای مجوز و پروانه های قانونی از وزارت بهداشت و درمان و وزارت صنایع و معادن وتجارت بوده و کلیه محصولات تولیدی در آزمایشگاههای مجهز این شرکت که مورد تایید وزارت بهداشت میباشد مورد آزمایش و کنترل کیفی قرار میگیرد.
اهداف: ترویج استفاده و صادرات گیاهان و دمنوشهای گیاهی از اهداف مدیران این شرکت می باشد، چرا که دمنوش بهترین و باارزش ترین روش تهیه داروی گیاهی است، زیرا اکثرا مهمترین مواد موثره گیاهان داروئی در اثر جوشیدن از بین میرود

برند نوواژ

شرکت فراکوش دانه پیشداد یا همان برندهای نوواژ و شاران اولین تولید کننده قهوه و محصولات بر پایه ی قهوه و کاکائو در استان اصفهان می باشد که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را شروع کرده است. این برند موفق به اخذ تمامی مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح شده است. همچنین شرکت فراکوش دانه پیشداد توانسته محصولات خود را با دو برند شاران و نوواژ عرضه دارد.

اهداف نوواژ
هدف نوواژ کیفیت و سلامتی جامعه و رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان محترم است. شرکت فراکوش دانه پیشداد به مدیریت و سرمایه گذاری آقای سید رضا مرتضوی با تمام مجوزات قانونی و بهداشتی در زمره اولین ها در صنعت قهوه در اصفهان و ایران است.

نوواژ موفق به اخذ پروانه تولید و بسته بندی از سازمان غذا و دارو همراه با سیب سلامت به شماره بهداشت ۱۴۶۸۶ مطابق با استاندارد ملی و پروانه بهره‌برداری با شماره ۳۵۳۹۹۳۶۳۱ در زمینه واردات، فراوری و پخش انواع قهوه، پودری جات و دمنوش از قبیل قهوه های فوری (گلد، کلاسیک،اسپرسو فوری) ،کاپوچینو (طعم دار،کلاسیک، کارامل، وانیل، شکلاتی) ،کافه میکس ( ۴*۱-۳*۱-۲*۱) و هات چاکلت (تیره، روشن،طعم دار) شده است.

برند هونام

برند تجاری هونام یکی از قدیمی ترین و بهترین تولید کنندگان قهوه ایرانی است. هونام از دوازده سال پیش فعالیت خود را با نام تجاری بن کفه پارس آغاز کرد.

سخن پایانی

شرکت بازاریابی و فروش تخصصی قهوه کافه پخش داوطلبانه از تولیدات ایرانی و تولید کنندگان قهوه ایرانی حمایت می کند. کافیته در تلاش است تا فرهنگ قهوه نوشی را در ایران به طور صحیح رواج دهد. همه ما از اهمیت حمایت از برند های داخلی و تولید کنندگان ایرانی به خوبی آگاهیم. تولید کنندگان ایرانی نه تنها محصول مورد نظر شما را با قیمتی اقتصادی به دستتان می رسانند بلکه تولیداتشان کاملا با آب و هوا و اقلیم ایرانی بومی شده است.
محصولات ایرانی بومی بهترین تاثیر را بر سلامت شما و خانواده تان می گذارد. اما در صورتی که از این تولیدکنندگان ایرانی حمایت نشود ناچارند که برای کاهش هزینه های سرسام آور تولید کیفیت خود را پایین بیاورند. همچنین مجبورند در مواردی اعلام ورشکستگی و تعطیلی کنند. شرکت بازاریابی و فروش تخصصی قهوه کافه پخش در جهت رفاه و رونق بازار داخلی قهوه در تلاش است تا در این جشنواره به طور خاص از برند های ایرانی و تولید کنندگان عزیز و محترم ایرانی حمایت کند.

حمایت از برندهای ایرانی؛ رابطه ای دو طرفه است!

با توجه به افزایش و نوسانات قیمت دلار و قیمت های سرسام آور برند های خارجی تولید کننده قهوه، شرکت بازاریابی و فروش تخصصی قهوه کافه پخش در تلاش است تا کیفیتی همسان با برند های خارجی و گاها بالاتر از سوی تولید کنندگان ایرانی به شما مصرف کننده عزیز عرضه نماید. با حمایت از تولید کننده داخلی:

کالا با کیفیت بالا به دست شما می رسد.
قیمت تمام شده برای شما و تولید کننده بسیار کمتر خواهد بود.
شما هزینه ای بابت صادرات، گمرک و پخش توسط وارد کننده نخواهید پرداخت.
از کارگر ایرانی حمایت می کنید. همچنین به اشتغال زایی کمک خواهید کرد.
به پیشرفت و خودکفایی کشور در عرصه های مختلف کمک می کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *