مشاوره تخصصی در زمینه صنعت قهوه و نوشیدنی های گرم
09125656124

با قهوه لاغر شوید

قهوه برای لاغری:

این نوشیدنی های کافئین دار برای کاهش وزن معجزه می کنند!

میزان افرادی که به طور منظم به باشگاه می روند هرگز بیشتر نبوده است. دلایل رفتن افراد به باشگاه ورزشی البته متفاوت است. برخی برای بهتر شدن در ورزش خود می روند، دیگران برای کاهش استرس، اما بدیهی است که بیشتر افراد برای بالا بردن سطح چربی بدن خود ادامه می دهند.

با این حال، برای اکثر ما، به نظر نمی رسد کار سختی که هر هفته انجام می دهیم، نتیجه ای را می دهد که امیدوار بودیم. با 90٪ از افراد در سالن بدنسازی محلی خود صحبت کنید و آنها به شما خواهند گفت که در تلاشند تا به سطح چربی بدن که از آنها راضی خواهند بود برسند.

پس از چندین ماه دویدن، چمباتمه زدن، نیمکت نشینی و پرش از کنار، آسان است که تسلیم شوید. دلیل اینکه اکثر مردم نتایجی را که دوست دارند نمی بینند این است که به مهمترین جنبه هر رژیم آموزشی توجه کافی نشان نداده اند: تغذیه.

همیشه از اهمیت تغذیه چشم پوشی می کنیم!

چه بخواهید عضله سازی کنید ، چه تناسب اندام پیدا کنید و چه چربی کم کنید، تمرین قسمت ساده ای است. تغذیه جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر است.

اگر انگیزه کافی داشته باشید، 40 بار در هفته رفتن به باشگاه، سه بار در هفته کار سختی نیست. برای اکثر مردم ، سالن ورزشی یک مکان تفریحی ، اجتماعی است و زمانی که به اندازه کافی زحمت کشیده باشید، بدیهی است. اما اثر رژیم شما متفاوت است. رژیم غذایی شما چیزی است که نیاز به توجه در هر وعده غذایی ، هر روز و برای مدت زمان طولانی دارد.

دریافت صحیح تغذیه نیاز به برنامه ریزی، تعهد، نظم و تدبیر و پول دارد.

به همین دلیل است که بسیاری از افراد در مورد تغذیه اشتباهات اساسی انجام می دهند و به همین دلیل تعداد کمی از افراد پیشرفتی را که تصور می کردند انجام می دهند.

اگر آموزش خود را در محل انجام داده اید و مقیاس دیگر متوقف نشده است، تقریباً مطمئناً مشکل از تغذیه شما است.

چه کنیم تا لاغر شویم؟

خوشبختانه چند روش آسان وجود دارد که می توانید رژیم غذایی خود را برای چربی سوزی بهینه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند ماده غذایی اصلی را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

برخلاف آنچه بسیاری از مردم معتقدند، تعدادی از مواد غذایی وجود دارند که باعث چربی سوزی در خود و بدن می شوند.

مطمئناً، غذاهای زیادی وجود دارد که بیش از حد تبلیغ می کنند. به نظر می رسد “فوق غذای” بعدی هر دو ماه یکبار ارائه می شود. اما فقط به این دلیل که برخی افراد در مورد قدرت کتون تمشک اغراق می کنند، به این معنی نیست که غذاهایی وجود ندارد که بتوانند به شما کمک کنند چربی بدن را از دست دهید.

در زیر لیست 10 ماده غذایی برتر توصیه شده برای چربی سوزی وجود دارد. همه آنها به یک روش کار نمی کنند و برخی از آنها بسیار قدرتمندتر از دیگران هستند. اما یک چیز که همه آنها مشترک هستند این است که از نظر علمی ثابت شده است که به کاهش چربی کمک می کند.

با افزودن برخی از این غذاها به رژیم غذایی منظم یا مصرف بیشتر غذاهایی که قبلاً به طور منظم می خورید ، سرانجام ممکن است شروع به دیدن مقیاس در جهت درست کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *